Brands - Scott white logo 2021-Header-90px.png
scott-professional-brand-header.jpg

Dokonalá kombinace stylu a funkčnosti

Špatná zkušenost s toaletou může mít negativní dopad na spokojenost a vaše konečné výsledky. Tato přední značka produktů pro toalety nabízí vhodné produkty pro vaše  zařízení. Ať se soustředíte na hygienu, nebo efektivitu, každé řešeníje navrženo tak, aby vaši toaletu proměnilo v plusový bod.
scott-control-washroom.jpg
scott-control-washroom.jpg

Kategorie našich produktů

icon-hard-roll-towel-dispenser.svg

Papírové ručníky a dávkovače

Při návrhu našich systémů pro ručníky jsme se zaměřili na to, na čem nejvíce záleží návštěvníkům toalet a lidem, kteří pečují o Vaše zařízení. Hygiena, efektivita a udržitelnost byly na prvních místech tohoto seznamu, stejně jako jsou tím nejdůležitějším pro nás.

icon-toilet-paper-dispenser.svg

Mýdlo na ruce a dávkovače

Podporujte správnou hygienu při mytí rukou tím, že zajistíte mýdlo, které dlouho vydrží a zároveň likviduje bakterie. Naše uzavíratelné dávkovače pomáhají také minimalizovat riziko křížové kontaminace.

icon-hand-soap-dispenser.svg

Toaletní papír a dávkovače

Prázdné dávkovače patří mezi nejčastější stížnosti návštěvníků toalet. Naše vysokokapacitní dávkovače toaletního papíru Vám pomohou zajistit lepší zkušenost při používání toalety .

icon-hand-sanitizer-dispenser.svg

Hygienické kapesníky

Ne všechny hygienické kapesníky jsou vyrobeny stejně. Zlepšete svou image papírovými kapesníky od jedné z nejrespektovanějších značek s produkty pro toalety, Kleenex®.

icon_air_freshener.svg

Osvěžovače vzduchu a dávkovače

Co by lépe přivítalo návštěvníky toalet, než svěží vůně, která na ně udělá dojem ihned při vstupu? Naše osvěžovače vzduchu jsou navrženy tak, aby vylepšily zkušenost s použitím toalet.