Dokonalá kombinace stylu a funkčnosti
Gray  outline of Scott® Brand logo

Dokonalá kombinace stylu a funkčnosti

Špatná zkušenost s toaletou může mít negativní dopad na spokojenost a vaše konečné výsledky. Tato přední značka produktů pro toalety nabízí vhodné produkty pro vaše  zařízení. Ať se soustředíte na hygienu, nebo efektivitu, každé řešeníje navrženo tak, aby vaši toaletu proměnilo v plusový bod.

Scott® Control™

Zlepšená hygiena pro regulovaná prostředí, kde je regulace znečištění vysokou prioritou.

Najít distributora

Scott® Essential™

Udržujte produktivitu a minimalizujte odpad v prostředí s velkým provozem prostřednictvím produktů řady Scott Essential.

Najít distributora

Kategorie našich produktů

Papírové ručníky a dávkovače

Při návrhu našich systémů pro ručníky jsme se zaměřili na to, na čem nejvíce záleží návštěvníkům toalet a lidem, kteří pečují o Vaše zařízení. Hygiena, efektivita a udržitelnost byly na prvních místech tohoto seznamu, stejně jako jsou tím nejdůležitějším pro nás.

White WypAll®  logo on white background

Toaletní papír a dávkovače

Prázdné dávkovače patří mezi nejčastější stížnosti návštěvníků toalet. Naše vysokokapacitní dávkovače toaletního papíru Vám pomohou zajistit lepší zkušenost při používání toalety .

icon-hand-soap-dispenser.svg

Mýdlo na ruce a dávkovače

Podporujte správnou hygienu při mytí rukou tím, že zajistíte mýdlo, které dlouho vydrží a zároveň likviduje bakterie. Naše uzavíratelné dávkovače pomáhají také minimalizovat riziko křížové kontaminace.

icon-hand-sanitizer-dispenser.svg

Dezinfekční prostředek na ruce a dávkovač

Bakterie “prostě” jednoduše existují. Správné mytí rukou a jejich dezinfekce pomáhají chránit Vaše zaměstnance a Vaše pracovní prostředí před běžnými bakteriemi.

icon_air_freshener.svg

Osvěžovače vzduchu a dávkovače

Co by lépe přivítalo návštěvníky toalet, než svěží vůně, která na ně udělá dojem ihned při vstupu? Naše osvěžovače vzduchu jsou navrženy tak, aby vylepšily zkušenost s použitím toalet.