Často kladené otázky


Témata:

Kontaktujte nás
Náhradní klíče a součástky
Najít distributora
Informace o produktu
Nákup
Podpora prodeje

Náhradní klíče a součástky 

Jak si objednám náhradní “klíče” nebo součástky pro “zařízení” Kimberly-Clark Professional™ Dávkovače?

Uvědomujeme si, že ztracený klíč může narušit efektivitu a spokojenost zákazníků. Abyste mohli zařízení opět zprovoznit, vyberte v části Kontakt možnost „Náhradní klíč/součástka“. Postupujte podle instrukcí a žádost odešlete.

Informace o produktu

Jak najdu informace o konkrétním produktu?

S nástrojem pro vyhledávání distributorů máte všechny informace o produktech a značkách Kimberly-Clark Professional na dosah ruky. Stačí uvést, kde se zrovna nacházíte, a najít místního distributora. Poté pomocí filtrů jako „obor“, „produkt“ nebo „značka“ najdete, co potřebujete. Nástroj pro vyhledání distributora Vás nechá procházet jejich stránky, e-obchody i online katalogy. Jeho pomocí můžete také distributora e-mailem nebo telefonicky požádat o další informace. 

Jsou toaletní papír a hygienické kapesníky Kimberly-Clark Professional™ stejné jako spotřebitelské značky?

Naše hygienické kapesníky jsou velmi podobné těm nabízeným na spotřebitelském “trhu”. Balení je odlišné, aby lépe odpovídalo obchodnímu prostředí. Některé značky pak nabízí různé varianty, které lépe odpovídají nejrůznějším obchodním požadavkům. 

 

Nákup

Jak koupím produkty Kimberly-Clark Professional™?

Naše známé značky si můžete koupit prostřednictvím autorizovaného distributora nebo různých online partnerů. Navštivte Najít distributora.

Mohu produkty Kimberly-Clark Professional™ koupit online?

Rozhodně! Při nákupu originálního zboží Kimberly-Clark Professional nejdřív přejděte na Najít distributora a poté zvolte možnost „Koupit on-line“. Tím se zobrazí naši autorizovaní on-line obchodní partneři.

 

Podpora prodeje

Jak kontaktuji prodejního zástupce Kimberly-Clark Professional?

Vyplňte krátký formulář v části Kontakt a jeden z našich pracovníků se Vám sám ozve. 

 

 

 

Zpět nahoru